לירן

סוף סוף ניתנת לי ההזדמנות להודות לך על מה שהייתה כנראה ההתנסות הטובה ביותר שחוויתי - התנסות שהיא גם מלמדת, גם מעניינת, גם מהנה, גם נתנה לי את הזכות לצפות במקצוענים אמיתיים וגם הייתה מלווה בחיוך לאורך כל הדרך.

אני יכולה לומר בכנות שמההכרות הקצרה שלי איתך, ברור לי שהקמת קליניקה שהיא כולה אתה - ברוח העקרונות והערכים המקצועיים שלך ומלאה באווירה הנעימה שאתה משרה. אני יוצאת מלאת מוטיבציה לתחילת הדרך שלי במקצוע המיוחד הזה, הרבה בזכות החוויה החיובית הזו. 

תודה,

טל קרסין

יוני 2015

 
לירן

אני מרגישה שזכיתי להכיר אותך ולקבל ממך השראה על מחשבה קדימה וראיה רחבה על ניהול חיים, ניהול עסק, יוזמה ופעילות בכל כך הרבה מישורים והכל על הצד הטוב ביותר, עם פרופורציות וחיוך על הפנים.

רציתי להגיד לך תודה: על ידע אינסופי, אהבה למקצוע והשראה. על עבודה עמוקה ומדויקת, על מוכנות ללמוד ולהטיל ספק גם בדברים שבשגרה. על אווירה נעימה, מצחיקה ואמיתית. על הענקת ביטחון, מרחב לטעות ולמידה ועידוד יוזמה. תודה שלימדת אותי מה זה אומר להיות מודל לדוגמה מכל בחינה אפשרית.

עינת קמר-ממן

אוגוסט 2015

 
,Liran

Thank you for your time, dedication and patience. We had a great experience and we appreciate and value everything we have learned from you 

You have been a great teacher, mentor and inspiration for us. we hope to see you soon in the future

Thank you

Daniela Jubis and Kate Zhang

NYU Physical therapy students