ענף הסקי הוא ספורט חורף נהדר שתופס תאוצה ונהיה פופולרי משנה לשנה. לצד ההנאה, ענף הסקי כרוך בפעילות גופנית מאומצת בתנאי מזג אויר של קור ואויר דליל. הגולש הישראלי נוסע לשבוע סקי בשנה ולא תמיד נמצא ברמת הכושר הגופני הנדרשת.

פעילות עצימה כמו סקי, אצל אדם שאינו בכושר המתאים, יכולה להוביל לפציעות. מלבד הפגיעה בחופשה, עלולה להיות פגיעה גופנית מתמשכת שתגרור ירידה בתפקוד ובאיכות החיים.

לכן אנו במכון פיזיותרפיה פיזיו אנד מור רוצים למנוע את התופעה כמה שניתן על ידי היערכות מראש, על מנת שתוכלו ליהנות מחופשת הסקי ולחזור בריאים ושלמים!

 

הכנה לסקי

 

לאור הניסיון הרב שיש לנו עם טיפול בפציעות סקי ובשילוב עם הידע העדכני הנמצא בספרות כיום, הצוות שלנו בפיזיו אנד מור הגיע לתובנות שע"י הכנה פיזית נכונה, לפני הפעילות, ניתן יהיה להפחית את הסיכון לפציעות ואת חומרתן ולהגדיל את ההנאה!

ההכנה שאנחנו מציעים כוללת מגוון תרגולים ביניהם: תרגול של שרירי הרגליים, שרירי הידיים וחיזוק שרירי הליבה, זאת בנוסף לתרגול אירובי.

הצוות שלנו בפיזיו אנד מור בנה תכנית ייחודית המותאמת אישית לכל גולש. אנו מזמינים אתכם למפגש חד פעמי הכולל:

  • בדיקת פיזיותרפיסט הכוללת שאלון מקיף ובדיקה גופנית.
  • בניית תכנית תרגול המותאמת לרמת הכושר הגופני של המטופל וכוללת תרגילי חיזוק, שיווי משקל ומתיחות ומותאמת למצב הגופני של המטופל.
  • הדרכה לתרגול בזמן חופשת הסקי (חימום ומתיחות מתאימים).
  • תרגול על מכשיר Ski simulator הקיים אצלנו בקליניקה.
  • מתן טיפים חשובים לשמירה על הבריאות והבטיחות.
  • בנוסף, בסיום המפגש תינתן חוברת תרגילים שתוכלו לקחת אתכם ולתרגל בבית ובמהלך הטיול!

ההכנה מתאימה לגולשים ברמות גלישה שונות!

לשאלות נוספות ובירורים ניתן ליצור אתנו קשר דרך האתר או בטלפון.