מכון פיזיותרפיה פיזיו אנד מור מעניקים לכם מעת לעת מתנות ייחודיות, בדמותן של הרצאות וסדנאות. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו צבר ידע מקצועי רב וניסיון רב שנים בתחומו, ולכן כל סדנא והרצאה הופכת לחוויה ייחודית שאין לה תחליף.

ההרצאות הניתנות על ידי צוות מכון פיזיותרפיה פיזיו אנד מור מותאמות למדריכי חדר כושר, מדריכי סטודיו, מאמנים אישיים, מדריכי קבוצות ספורט ומאמנים.

ההרצאות מתבססות על אינטגרציה בין עבודה של שנים רבות עם ספורטאים מקצוענים, לצד עבודה בקליניקה המטפלת בספורטאים חובבנים ובאוכלוסייה רגילה. ניסיון זה ממזג לתוכו פתרונות רבים לבעיות מסוגים שונים, הכוללות אנשי מקצוע כמו גם כל אחד ואחת מאיתנו.

הרצאות אלה מיועדות להעשרת עולם הידע של המדריכים והמאמנים בנושאים החמים והמרכזיים של רפואת הספורט, כמו גם העלאת המודעות לנושא מניעה וטיפול בפציעות ספורט.

בין הנושאים שעליהם מתקיימות הרצאות ניתן למצוא מניעת פציעות ( עקרונות ויישום הלכה למעשה), פציעות נפוצות בחדר הכושר, טיפים לטיפול ראשוני בפציעות ספורט, מבדקים ייחודיים להערכת פציעות בגפה תחתונה ועליונה, התאוששות לאחר פעילות גופנית ועוד.

מעת לעת מתקיימות אצלנו סדנאות המיועדות לאותו קהל יעד, שיפתחו לכם צוהר לעולם הספורט מנקודות מבט שטרם חשבתם עליהם. הניסיון הרב שנצבר בפיזיו אנד מור מאפשר לנו להעניק לכם מקורות ידע וטיפים מוצלחים מזוויות מבט שונות ואחרות שטרם נתקלתם בהן.  

ממליצים לכם בחום להיות עם היד על הדופק ולהציץ באתר האינטרנט של פיזיו אנד מור בכתובת: www.physioandmor.co.il כדי שלא תחמיצו הזדמנויות מיוחדות אלה.